„Wygraj staż” – konkurs dla podkarpackich studentów i absolwentów – gospodarkapodkarpacka.pl

Zadanie konkursowe polega na prezentacji autorskiej koncepcji w zakresie nowych form promocji usług prawo direct w Polsce. Konkursowa prezentacja własnej idei jest dowolna – może być to m.in. opis, film, animacja, prezentacja multimedialna lub inna forma. Prace należy przesyłać na adres e-mailowy: staz@availo.pl do 30 kwietnia 2017. Do prac należy dołączyć swoje CV oraz formularz zgłoszeniowy (do pobrania z regulaminem).

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 maja, zaś początek stażu planowany jest na 1 czerwca br. Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia! Więcej informacji na temat konkursu i jego organizatora, a także pełny regulamin znajduje się na stronie internetowej https://availo.pl/wygraj-staz-konkurs-dla-studentow-i-absolwentow/ . Pytania związane z konkursem należy kierować pod nr 17 785 26 09.

 

Organizatorem konkursu „Wygraj staż” jest spółka Availo z siedzibą główną w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym (Inkubator Technologiczny Aeropolis). Firma organizuje usługi prawne świadczone przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych przez telefon oraz e-mail. W samym 2016 roku spółka udzieliła 50 000 porad prawnych. Wśród klientów i partnerów biznesowych Availo znajdują się takie podmioty jak: Polkomtel Sp. z o.o., Netia SA, Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA i wielu innych. Założycielem, pomysłodawcą a także prezesem firmy Availo jest Grzegorz Maj z Mielca.

Źródło: gospodarkapodkarpacka.pl

„Wygraj staż” – konkurs dla podkarpackich studentów i absolwentów