Oferta pracy w firmie ServoCode

Do ServoCode poszukujemy programistę .NET z doświadczeniem w Xamarin
Widełki: 4-6K zł netto
Możliwa praca zdalna.
Dla osób zainteresowanych więcej informacji niżej.

Główne zadania na stanowisku:
– Projektowanie zaawansowanych aplikacji na platformach iOS i Android z wykorzystaniem C# (Xamarin)
– Praca w zakresie poprawiania błędów i poprawy wydajności aplikacji

Wymagania:
– Doświadczenie w programowaniu aplikacji cross-platformowych przy użyciu Xamarina i C#
– Doświadczenie w pracy z platformami iOS i Android
– Doświadczenie z RESTful API
– Znajomość wzorców projektowych i Test-driven Development
– Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin (web, embedded, mobile)
– Dostęp do biblioteczki technicznej
– Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
– Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
– Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
– Jasny system oceny i feedbacku
– Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę

Zdjęcie użytkownika Vadym Melnyk.